O autorze
Zdobywczyni 5 medali Mistrzostw Świata i 5 medali Mistrzostw Europy. Jej największym osiągnięciem są srebrne medale mistrzostw świata − w 2009 i w 2011 roku w wyścigu K1 na 200 metrów. Wielokrotna mistrzyni polski. W sierpniu ubiegłego roku wywalczyła kwalifikację na Igrzyska Olimpijskie w Londynie.

Trzy..., dwa..., jeden... - start!

No i mam już za sobą pierwsze treningi po ponad miesięcznej przerwie, dlatego mogę oficjalnie uznać, że rozpoczęłam kolejny, nowy sezon. Wspominam jeszcze swoje starty w mijającym roku, zwłaszcza ten podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie, nie rozpamiętuje go jednak, ale wyciągam konkretne wnioski. Myślami już wybiegam do tego, co będzie działo się na torach regatowych w przyszłym roku.

Moje treningi nie są jeszcze zbyt intensywne, ale od czegoś trzeba zacząć. Skupiam się na powrocie do formy, która pozwoli mi na bardziej wymagające przygotowania. Trudno jest przestawić się na treningowy tryb życia po tak długiej przerwie, ale cieszę się, że miałam tyle czasu dla siebie i najbliższych. Było mi to potrzebne po wyczerpującym sezonie. Zresztą kiedy mogłabym sobie pozwolić na dłuższy wypoczynek i chociaż chwilową zmianę trybu życia? Nie lubię jednak powrotów do treningów po tak długiej przerwie, bowiem są one wtedy nudne i monotonne. Najlepiej byłoby, gdyby można ominąć ten etap, jest to jednak niemożliwe. Pozostaje mi cierpliwość, a jej mi nie brakuje.
Nie byłabym sobą, gdybym w ostatnich tygodniach siedziała w domu i nic nie robiła. Ci, którzy mnie znają, dobrze o tym wiedzą. Od początku września zostałam całkowicie pochłonięta przez ... Ale to już inna historia. Jesteście ciekawi? Zapraszam do kolejnych moich zwierzeń.
Trwa ładowanie komentarzy...