O autorze
Zdobywczyni 5 medali Mistrzostw Świata i 5 medali Mistrzostw Europy. Jej największym osiągnięciem są srebrne medale mistrzostw świata − w 2009 i w 2011 roku w wyścigu K1 na 200 metrów. Wielokrotna mistrzyni polski. W sierpniu ubiegłego roku wywalczyła kwalifikację na Igrzyska Olimpijskie w Londynie.

Artykuł w Głosie Wielkopolskim

Niedawno w Głosie Wielkopolskim ukazał się artykuł mojego trenera kadrowego Tomasza Kryka, a głównym jego wątkiem było to, że Marta Walczykiewicz potrzebuje czasu na przemyślenia po Igrzyskach, więc dlatego nie było jeszcze okazji, aby porozmawiać o moim starcie w K-1 200 metrów.

Zastanawiam się, na jakiej podstawie twierdzi on miesiąc po Igrzyskach, że nadal potrzebuję czasu, aby zrozumieć to wszystko, co się wydarzyło? Na pewno nie po rozmowie ze mną, bo na taką trener nie miał czasu. Ja już spojrzałam na wszystko z innej strony, wiem, co robiłam źle i co muszę robić w następnym sezonie, a także znalazłam odpowiedzi na dręczące mnie pytania. Dlatego nie mogę się już doczekać wznowienia treningów i następnego sezonu! Tak naprawdę niczego człowiek w życiu nie może być pewien, ale ja jestem pewna jednej rzeczy, że najgorsze jest nie móc być sobą i starć się być tym, kim chcą inni, bo można w tym wszystkim zatracić siebie.
Trwa ładowanie komentarzy...