O autorze
Zdobywczyni 5 medali Mistrzostw Świata i 5 medali Mistrzostw Europy. Jej największym osiągnięciem są srebrne medale mistrzostw świata − w 2009 i w 2011 roku w wyścigu K1 na 200 metrów. Wielokrotna mistrzyni polski. W sierpniu ubiegłego roku wywalczyła kwalifikację na Igrzyska Olimpijskie w Londynie.

Witam serdecznie na moim blogu i zapraszam do jego odwiedzania!

Od dziś rozpoczęłam kolejny etap w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Właśnie wylądowałam na zgrupowaniu w Portugalii, jest to już 3 zgrupowanie w tym roku.

Miejscowość, w której od jutra zacznę kolejne treningi nazywa się Montebelo Aguieira. Jest to niewielkie miasteczka w której główna atrakcją jest bardzo duże i eleganckie Spa ,w którym także znajduje się centrum treningowe Nelo. Nelo to najbardziej znana portugalska firma produkująca wyczynowe kajak. Obecnie pływam na kajaku tej firmy.


Zgrupowanie potrwa 18 dni, będą to dość intensywne dni, ponieważ czas szybko ucieka i dużymi krokami zbliżają się pierwsze regaty krajowe, na których chcę zaprezentować wysoka formę , szczególnie w swojej koronnej konkurencji K1 200m. Dlatego nie mam czasu na odpoczynek po dość długiej podróży, od jutra początek ciężkiej pracy. Główną jednostką treningową będzie oczywiście pływanie na kajaku a jednostkami uzupełniającymi będą treningi na siłowni , sali gimnastycznej oraz biegi w terenie. Myślę że jak zawsze mój trener zadba o to by treningi były urozmaicone , ciekawe i na pewno nie będę narzekać na nudę.

W następnych wpisach przybliżę Wam trochę kajakarstwo, aby każdy kto nie do końca potrafi rozróżnić kajakarstwo od wioślarstwa, mógł poznać różnicę. A także opiszę dzień z życia kajakarki.

Pozdrawiam serdecznie ze słonecznej Portugalii
Trwa ładowanie komentarzy...